en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Tüm Hakları Saklıdır. Muhammet MAÇUKLU @ 2015

Hakkında
922

Muhammet Maçuklu Kimdir ?

10 Temmuz 1992 tarihinde Kastamonu ilinin Azdavay ilçesinde dünyaya geldi. İlk Okulu; Dereyücek Köyü İlk Öğretim Okulunda tamamladı. Orta Okulu; 75. Yıl Cumhuriyeti Azdavay Pansiyonlu İlk Okulunda yatılı olarak tamamladı. Lise Öğrenimini; İnebolu Endüstri Meslek Lisesinde Muhasebe Bölümünde sürdürdü.  

Yine bu yıllarda okuldan arta kalan zamanlarda tatillerde babasıyla beraber orman işlerinde çalıştı. Çok küçük yaşta arabalarla içli dışlı oldu ve araba kullanmak artık vazgeçilmeziydi.

Üniversite Öğrenimini; Uludağ Üniversitesi Harmancık Meslek Yüksek Okulu, Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları Bölümünde başladı ve 1. sınıfın sonunda Yatay geçiş hakkı kazanarak İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulunda 2. sınıfını tamamladı ve mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden Lisans Mezunu olarak eğitimini tamamladı.

İstanbul Üniversitesinde okumaya başladığı yıldan itibaren istanbul aşkı içinde büyüdü ve okul bittiğinde İstanbula yerleşti ve İnşaat Sektöründe küçük yaştan beri uğraştığı İş Makinası sektöründe hizmet vermektedir. 

Araba kullanmak başta olmak üzere gezmeyi ve eğlenmeyi çok sever ve hayattan her zaman mutluluk duyarak yaşamayı kendine benimsetmiştir.